5 клас

https://www.youtube.com/watch?v=BvrnBOTRlho

Українська мова , 5 клас

5-А, 06.04.20р.
5-Б, 07.04.20р

Тема: Повторення та узагальнення знань з теми "Однорідні члени речення"

Мета: повторити визначення понять"однорідні члени речення", "узагальнювальне слово"; правила пунктуації при однорідних членах речення; поняття "пунктуаційна помилка".
Хід заняття
1.Виконати тести на платформі "На урок".Код доступу 971338,
використати цей код,
відкривши посилання
join.naurok.ua

2. Відредагувати текст, виправивши пунктуаційні та орфографічні помилки. Відредагований текст записати в зошит.
Лічу, лічу в лічилочьку і зайчика, і білочьку, і ведмедика і коника, і біленького слоника. Заплющу очі залюпки - я граюсь з ними в піжмурки. Лічилочька кіньчаєтся - хай кожен заховаєтся.

5-А, 09.04.20р, 11.00 відеоконференція на тему "Виконання тестів на сайті "На урок"
https://us04web.zoom.us/j/9473224005?pwd=MWJleGRNeitTOXNNWXYrTWxJRVZoUT09&status=success
5-Б, 09.04.20р, 10.00 відеоконференція на тему "Виконання тестів на сайті "На урок"

Тема: Письмовий твір-роздум у художньому стилі на тему "Що не можна купити за гроші?"

Мета: навчитися створювати власні висловлювання у художньому стилі з використанням прикладів з власного життєвого досвіду та з прочитаних творів.
Хід заняття
1. Пригадати, чим роздум відрізняється від опису та від розповіді.
2. Створити гроно "Цінності" ( у зошиті). Приклад наведено нижче.


любов⇖Цінності⇗ дружба
Автомобіль
3.Пригадати випадки з власного життя, коли ви зрозуміли, що за гроші не все можна купити або, навпаки, можна купити все.
4. Написати твір- роздум, дотримуючись такої структури:
1. Вступ.Гроші та їх роль у житті людини.
2.Основна частина. Що не можна купити за гроші і чому?
3. Навести приклади з власного життєвого досвіду  або з прочитаних творів.
4. Висновок.
5. Додаток. Приклади з художніх творів:
-  Робінзон Крузо опинився на безлюдному острові, у нього були гроші, але вони виявилися йому зовсім не потрібними;
- Полліанна: її тітка була багатою, але не допомогла матері Полліанни, хоч пізніше змінилася сама і змінила своє ставлення до Полліанни.
5-А, 10.04.20р.
5-Б, 10.04.20р.

Тема: Звертання. Поширені і непоширені звертання. Розділові знаки при звертанні

Мета: повторити вивчене з теми в початковій школі
Хід заняття
1. Прочитати параграф 57 (с.167-168).
2. Виконати вправи 451, 452, 456.

5-А, 13.04.20р., 16.04.20р відеоконференція "Використання вставних слів в усному мовленні", 11.00
5-Б, 14.04.20р.,16.04.20р відеоконференція "Використання вставних слів в усному мовленні", 10.00 

Тема: Ознайомлення найбільш уживаними вставними словами та сполученнями слів (практично)

Мета:ознайомити учнів з найбільш уживаними вставними словами та сполученнями слів  та навчити вживати їх у писемному та усному мовленні
Хід заняття

1. Переглянути відеоурок за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=zwlG-aOOzm4
2. Розглянути в підручнику таблицю "Вставні слова та сполучення слів" на с.169.

3. Запам'ятайте:


4.Виконайте  завдання з фото в зошиті




5. До відеоконференції:

 А) вивчити табличку зі вставними словами на с.169
 Б) усно виконати впр.460.

6. Після відеоконференції виконати тести до 17.04.20р 17год.00хв.
Код доступу 992027
 використати цей код,
відкривши посилання
join.naurok.ua

Тема: Повторення та узагальнення вивченого з теми "Однорідні члени речення. Звертання. Вставні слова"
Мета: повторити та узагальнити знання учнів з теми, вироблення пунктуаційних навичок учнів
Хід заняття

1.Повторити п.54 (с.159-160), п.55 (с.162-163).
2. Виконати тест


21 -24 квітня

Тема: Повторення. Звертання і вставні слова

Мета: повторити поняття звертання та вставні слова, розділові знаки у реченнях зі звертаннями та вставними словами

Хід заняття
1. Повторно переглянути відеоуроки за посиланням
А) https://www.youtube.com/watch?v=BvrnBOTRlho;
Б) https://www.youtube.com/watch?v=zwlG-aOOzm4 .
2. Виконати тест

3. Готуємось до контрольної роботи

А) записати речення в зошит, розставити розділові знаки, підкреслити головні і другорядні члени речення, виписати всі можливі словосполучення, розібрати їх за будовою, визначити вид словосполучень за головним словом (іменникові, прикметникові, дієслівні і т.д.)
Б) охарактеризувати речення за планом:
- просте чи складне;
- розповідне, питальне чи спонукальне;
- окличне чи неокличне;
- поширене чи непоширене;
- двоскладне чи односкладне

Може то птахи приносять на своїх крилах весну?


27-30 квітня 2020р.

Тема: Контрольна робота

Мета: перевірити уміння і навички учнів з теми "Словосполучення. Просте речення"

Виконати тести до 17.00  05 травня 2020р.


Критерії оцінювання контрольної роботи

17 балів- 12
16-15 балів- 11
14-12 балів -10
11-9  балів-9 
8балів -8
7 балів - 7 і т.д.



04- 08 травня 2020р.
\

Тема: Складні речення зі сполучниковим і безсполучниковим зв'язком

Мета: навчити учнів визначати складні речення та розрізняти їхні види

Хід заняття
1. Перегляньте відеоурок за посиланням
https://www.youtube.com/watch?v=LewP3Hpx418
або прочитайте п.60, с.174.
2. Виконайте в зошиті впр.471, 475.

Тема: Розділові знаки у складному реченні

Мета: розвивати пунктуаційні навички учнів
Хід заняття
1. Прочитати п.61, с.176.
2. Виконати в зошиті впр.479, 480.


12 -15 травня 2020р.

Тема: Розділові знаки у складному реченні. Тренувальні вправи

Мета: розвивати пунктуаційні навички учнів
Хід заняття
1. Переглянути відеоурок за посиланням 
2. Виконати тест


Тема: Речення з прямою мовою

Мета: поглибити знання учнів про речення з прямою мовою та розділові знаки в них
Хід заняття
1. Переглянути відеоурок за посиланням або прочитати п.63, с.179-180.
https://www.youtube.com/watch?v=HiCK2ScKLJo
2. Виконати вправи 488, 492 у зошиті.

Немає коментарів:

Дописати коментар