06 - 10 квітня 2020р.
Тема: Складні речення з різними видами зв'язку
Мета: ознайомитися з поняттям складного речення з різними видами зв'язку, розділовими знаками в цих реченнях
Хід заняття
1. Ознайомитися з п.32 (с.112).
3.Виконати впр 2 (с.112), впр.4 (с.114).
Тема: Розділові знаки в складному реченні з різними видами зв'язку
Мета: вивчити правила постановки розділових знаків у складному реченні з різними видами звязку; виробити пунктуаційні навички
Хід уроку
1. Виконати відкритий тест на тему "Складне речення"
2. Відкорегувати текст, виправивши пунктуаційні та орфогафічні помилки:
Ще бе...тривожно ходять по місту ті які вм...ратимуть
на рубежах ітимуть в оточеннях горітимуть у кр...маційних печах конц/таборів штурмуватимуть (Б,б)удапешт і (Б, б)ерлін ще стоїть на узвиш...і по/серед міста сірий
масивний БЧА — будинок (Ч,ч)ервоної (А,а)рмії де згодом на місці розчище...ому від руїн
буде запалено вічний вогонь на могилі (Н, н)евідомого солдата.Ще все як було.Ще
розбрівшись з самого рання по парках по бібліотеках позабиравшись у (с, з)порожнілі
ауд...торії на факультетах сидять над конспектами студенти готую...ся до
оста...іх екзам...нів.Двоє їх сидить забарикадувавшись в порожній ауд...торії
іст/факу.В/ранці коли прийшли сюди Таня сама взялася закладати двері стільцем. Богдан стояв і всміхаючись
дивився як вона це робить. Енергії й завзят...я було в неї більше ніж сили в
руках. Все ж завдяки своїй оцій затятості вона впоралася з ва...ким
стільцем забарикадувалась замкнулася як хотіла міцно ніби від усього світу.
Поривчаста з ро...тріпаним воло...ям обернулася до Богдана Тепер тебе в мене
ні/хто не відб...ре!Вони глянули на заклад...ні двері й ро...сміялись справді одні
вони тут із своїм коха...ям!
Мета: розвивати пунктуаційні навички учнів
14.04.20р. -17.04.20р.
Тема:Розділові знаки в реченнях з різними видами зв'язку. Тренувальні вправи
Хід заняття
1. Переглянути відеоурок за посиланням
https://www.youtube.com/watch?v=4PwMDo_yUVQ
2.Відкорегувати текст, виправивши пунктуаційні та орфогафічні помилки:
2.Озвучити діалог.
Вимоги:
- діалог повинен містити не менше 12 реплік (по 6 від кожного співрозмовника);
https://www.youtube.com/watch?v=4PwMDo_yUVQ
2.Відкорегувати текст, виправивши пунктуаційні та орфогафічні помилки:
3. Виконати тест на сайті "На урок" за посиланням та кодом до 21.04.20р
Код доступу 958627
Попросіть учнів використати цей код,
відкривши посилання
21- 24 квітня 2020р.
Тема Складання і розігрування діалогів на тему "Чи може рок-музика бути засобом вираження патріотичних почуттів"
Хід заняття
1.До відеоконференції об'єднатися в пари і створити діалог на запропоновану тему (можна з використанням прикладів пісень рок-музикантів).2.Озвучити діалог.
Вимоги:
- діалог повинен містити не менше 12 реплік (по 6 від кожного співрозмовника);
- відповідати темі;
- бути закінченим;
- тривати не більше 3-х хвилин.
Для цього треба ввести код доступу, і всі разом, як на контрольній роботі у класі, ви виконаєте тест. Кожна підгрупа отримає свій власний код. Той, хто виконає завдання іншої підгрупи, оцінку не отримає.
- бути закінченим;
- тривати не більше 3-х хвилин.
Тема: Контрольне тестування з теми "Складне речення з різними видами зв'язку" (у реальному часі)
У п'ятницю, 24 квітня, о 13.00 на платформі "На урок" відбудеться тестування у реальному часі.Для цього треба ввести код доступу, і всі разом, як на контрольній роботі у класі, ви виконаєте тест. Кожна підгрупа отримає свій власний код. Той, хто виконає завдання іншої підгрупи, оцінку не отримає.
Щоб добре виконати тест, потрібно повторити визначення речення з різними видами зв'язку і розділові знаки в такому реченні.
27- 30 квітня 2020р.
Контрольна робота - термін виконання до 17.00 05 травня 2020р.
Тема: Текст, його ознаки і будова
Мета: ознайомити учнів з поняттям тексту, його ознаками та складовими частинами.
Хід заняття
1. Переглянути презентацію вчителя.
2. Прочитати п.33, с.116 -119.
3.Виконати впр.5, с.118, вмістивши її у гуглформу, подану нижче.
22 травня 2020р.
Конрольний диктант
Немає коментарів:
Дописати коментар